Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

Baba Mesajlar

KUŞ OLMAK ISTERIM, ÖZGÜRÇE UÇMAK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, PENCERENIN KENARINDA SENI UYURKEN SEYRETMEK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, OMUZUNA KONUP YANAĞINA ÖPÜCÜK KONDURMAK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, ÇÜNKÜ ILERDE BIR GÜN SENDE KUŞ OLUP UÇTUĞUNDA, SENI YANLIZ BIRAKMAMAK IÇIN...

PAYLAŞTIĞIMIZI SANDIGIM GUZEL GUNLER HATIRINA, SUCLU BENMISIM GIBI AF DILEYECEKTIM GOZLERINE BAKIPTA, HER TURLU CEZANA RAZI OLACAKTIM , BOYNUMU BUKUP BIR DAHA GELECEKTIM KAPINA BASKASINI SEVDIGIN AKLIMA GELDI "VAZGECTIM"

SEN BIR IRMAKSIN IÇILEN AMA KANILMAYAN SEVENI YANILTMAYAN SEVINCE YANILMAYAN SEN ÖYLE BIR DUYGUSUNKI VARKEN DOYULMAYAN YOKKEN DAYANILMAYANSIN SENI SEVIYORUM...

ÖNÜME KOYDULAR KARA ÜZÜMÜ YAZMAN ILE BAĞLADILAR GÖZÜMÜ KIMSE DINLEMEDI DERTLI DIZIMI AĞLA GÖNLÜM AĞLA YANLIZLIĞINA

SEN ASYA KADAR SAKIN... AVRUPA KADAR CEKICI... AMERIKA KADAR GUZEL... AFRIKA KADAR SICAK.....NE YAZIK KI ANTARTIKA KADAR UZAKSIN.

SABAHLARI DOĞUYA AKŞAMLARI BATIYA BAKMAK ISTERIM GÜNDÜZLERI ARZA, GECELERI SEMAYA BAKMAK ISTERIM GÜNDÜZ YÜZÜNÜ, GECELERI GÖZLERINI BAKMAK ISTERIM YOKSA TATMIN OLMAZ IÇINDEKI DUYGU YÜKLÜ HISLERIM

KENDIMI KÖR DÜŞÜNDÜM, KÖTÜ OLDUM, SAĞIR OLSAYDIM NE YAPARDIM BILMEM, BIRDE DILSIZ HISSETTIM , KALBIM SIZLADI, SENSIZ OLSAM NE YAPARDIM DEDIM VE DÜŞÜNÜRKEN ÖLDÜM!!

BIR GECE TITREYEREK UYANIRSAN BILKI RESMINI ÖPTÜĞÜM ANDIR BIR GÜN YAŞLAR SÜZÜLÜRSE O GÜZEL GÖZLERINDEN BILKI BIRTANEM YOKLUĞUNDAN ÖLDÜĞÜM ANDIR.

SEVGIM SONSUZ AMA ANLAYANA, AŞKIM SONSUZ AMA YAŞAYANA, DOSTLUĞUM GERÇEK AMA PAYLAŞANA, DERTLERIM SIRADAN AMA UNUTTURABILENE, SEN "BIRTANEMSIN", HER ZAMAN DA ÖYLE KALACAKSIN.

BIRAZ BURUK BIR DUYGU YÜKLENIRSE YÜREĞINE, GÖZLERIN DUMAN DUMAN TAKILIRSA UZAKLARA, KULAKLARIN DELI DELI ÇINLARSA, BIL KI BIRYERLERDE ÖZLENMIŞSINDIR.

YA DURGUN OLMALI DENIZ ; YA DURMALI YA DA KUDURMALI, SONUNA KADAR SAPLANAMAYACKSA HANÇER KINIDA DURMALI , SEVEN ÖLENE DEK SEVILMEYECEKSE BAŞTAN UNUTULMALI.

TITRER DURUR ELLERIM YANINDA. VÜCUDUM ÜRPERMEYLE DOLAR. ÜŞÜYORUM BEN YANINDA. ÇÜNKÜ VARLIĞIN IÇIME SERINLIK VERIYOR.

SENI SEVIYORUM BIR YUDUM INSAN GÖZBEBEKLERINDE..HEP BÖYLE GÜZEL BAK NE OLUR HEP BÖYLE ICTEN, HEP BÖYLE SEVGIYLE..RUHUMA GÖZ KIRPMAYI UNUTURSAN BIR YERLERDE SAKLAN NEREYE OLURSA BANA GÖZÜKME YAZ YAGMURLARINDAN KORUNACAK SIRCA SARAYLARIM OLMASIN, ISTEMIYORUM ISLANMALIYIM, ILIKLERIME KADAR VE SEN SU DAMLAYAN SACLARIMA BAKIP SADECE GÜLÜMSE..BELIME SARIL VE YÜRÜ..GÖTÜR GÖTÜREBILDIGIN YERE..

SEN BENIM GÖZLERIMDE SAF BIR GERÇEK, YÜREĞIME BAHAR GETIREN BIR ÇIÇEKSIN, SEN BEDENIMDEKI YUMUŞAK KUDRET, GÖNÜL BAHÇEMDE UÇUŞAN BIR KELEBEKSIN...

BUGÜN DÜNYAYI ISTEDIĞIN BIR RENGE BOYA VE BU RENGI INSANLARA DAĞIT SONRA KENDINI SEVGININ RENGI OLARAK TANIT ÇÜNKÜ SENIN VARLIĞIN SEVGIYE EN GÜZEL KANIT..

YAŞADIN MI BÜYÜK YAŞAYACAKSIN, IRMAKLARA , GÖĞE, BÜTÜN EVRENE KARIŞIRCASINA ÇÜNKÜ ÖMÜR DEDIĞIN ŞEY, HAYATA SUNULMUŞ BIR ARMAĞAN VE HAYATTA SUNULMUŞ BIR ARMAĞANDIR INSANA...

NE ZAMAN AYRILIK SAATI GELSE IÇIMDEKI GÜLLERIN BOYNU BÜKÜK, BIR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GITTIĞINI ANLARIM IÇIMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM...

NAZIK OLMAK IÇIN BIR GÜLÜMSEME BEKLEMEYIN. SEVMEK IÇIN SEVILMEYI BEKLEMEYIN. BIR ARKADAŞIN DEĞERINI ANLAMAK IÇIN YALNIZ KALMAYI BEKLEMEYIN. ÇALIŞMAYA BAŞLAMAK IÇIN EN IYI IŞI BEKLEMEYIN. BIRAZ PAYLAŞMAK IÇIN ÇOK OLMASINI BEKLEMEYIN. ÖĞÜTLERI HATIRLAMAK IÇIN BELAYI BEKLEMEYIN. DUA ETMEK IÇIN ACILARI BEKLEMEYIN. YARDIM EDEBILMEK IÇIN ZAMANINIZ OLMASINI BEKLEMEYIN. ÖZÜR DILEMEK IÇIN DOSTUNUZUN ACI ÇEKMESINI BEKLEMEYIN. SEVDIKLERINIZIN DEĞERINI ANLAMAK IÇIN AYRILIĞI BEKLEMEYIN. ÇÜNKÜ NE KADAR VAKTINIZ VAR BILMIYORSUNUZ.

DÜN GECE SENI IZLEMESI IÇIN BIR MELEK GÖNDERDIM ODANA. BEKLEDIĞIMDEN ERKEN DÖNDÜ. "NEDEN ? "DEDIM . DEDI KI ; "BIR MELEK BAŞKA BIR MELEĞI IZLEYEMEZ

Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır...

biz her ne kadar loş ışık altında mini etekli kızlarla dans etmeyi bilmesekte mahalle köşelerinde yağmur altında delikanlınca sewmesini herkesten daha iyi BİLİRİZ.

Ne yazilmali ki silinip gitmesin....

ne söylenmeli ki unutulup bitmesin.

SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER. AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER.

her gülen yüzü sanma bahtiyar

her kahkahanın ardında binlerce gözyaşı varr

Bilmesekte Zengin çocukları gibi parlak taşların üzerinde dans etmeyi elbette biliriz Allah'ına Kadar Delikanlı Gibi Sevmeyi!!

****Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum**** ****Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum****

Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım, şimdi arkama biLe bakmam.

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım, şimdi bir K!BR!T bile çakmam..

BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER.

CEZAEVİ BİZİM YUVAMIZ,

İDAM İPİ KRAVATIMIZ,

KELEPÇE KOL SAATİMİZ OLSUN

Biz sevgimiz hak edene veririz etmeyene ise çıkış yolunu gösteririz.

delikanlılık tesbih sallayıp silah çekmek değil,

Delikanlılık tesbihi çekip silahı saklamaktır.

derdi olanın dermanı, dert çıkaranın belası oluruz..

çekmιş ¢Î¹gaяaуı kaƒaѕı ∂υmaηlı aѕlıη∂a haяbι ∂elιkaηlı

kσlυη∂a 3-5 ƒaça уaяaѕı σ∂a Bιя kahbeηιη hatıяaѕı.

ağla∂ığımı kιmѕeуe ѕöуleme aηηe σηlaя Beηι kяal,

Bιlιуσя kız∂ım mı ∂üηуaуı уıkaя Bιlιуσяlaя,

Bιя kız ιçιη Bυ ka∂aя ∂üştüğümü Bιlmιуσяlaя.

ѕeηι υηυtmak ιçιη aηt ιçtιm gözleяιη gel∂ι aklıma νazgeçtιm..

ภ๏ktค kค๔คг ๓eภަคคt เçเภ שเгﻮül kค๔คг eğเl๓e.

Bυ alem∂e kяal νaяѕa kяalιçe∂e σlυя

ama alem ∂elιkaηlıуa kalѕa ηe kяal ηe∂e kяalιçe taηımaz.

ηι¢£ ∂£lιkaηlılaя g0я∂ük kσlυη∂a kız ¢eBιη∂£

£maη£t aяkaѕıη∂a ѕüяü..яa¢ÏƒÎ·Ï… kahρelιk

уüяüуüşü ѕahtelιk , kalBι νaя уüяeğι у0k.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM BêN PisKoPaTım.

Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız. !

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

NE ORHAN NE FERDI KIMSE BILMEZ BENDEKI DERDI SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA ""NEREDEN SEVDIM O ZALIMI!"

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR.. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

SENI BIRAKIYORUM BIR ELVEDA BILE DIYEMEDEN, SENI SEVIYORUM, SENI BILE GOREMEDEN..

CÜMLE ALEM SANATÇI OLMUŞ SOKAKLAR SAHNE,

BİR KIZ SEVDİM O DA OLMUŞ KAHPE.

öleηιη aяkaѕıη∂aη ağlamakι, ѕeη öl∂ükteη ѕσηяa∂a aяkaη∂aη ağlıуaη

bıяakma !

bιя уeя∂e küçük ιηѕaηlaяıη büуük gölgeleяι σlυşÏ…уσяѕa σяa∂a güηeş batıуσя ∂emektιя.

aѕla bιяιleяιηιη υmυ∂υηυ kıяma, belkι∂e ѕahιρ σl∂υklaяı tek şeу σ'∂υя.

ηamımızıη büуüklüğü, ∂σѕtlaяımızıη büуüklüğüη∂eη∂ιя

#1466

 
© 2015
AŞK