Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

İtiraf Mesajları

itiraf mesajları 2014 kısa sayfası -
Seni görünce susar bu deli oğlan bütün heycan toplanır gözlerimde o an, Seni Sevdiğimi Haykırmak istiyorum bir an, ama sen karşıma gelince susuyorum herzaman..

Neyim kaldı Bu hayatta Bilmiyorum içimde Bir Sevgi Kaldı Sana Ait itiraflar içinde saklanan hayatım bir senin için bekledi buzaman kadar itiraf etmek için besledim sana olan sevgimi habersizce.
Kırık Bir Kap değil benimki Sadece Karşılık Alamamaktan korkan Bir duygu içimdeki Seni Seviyorum itiraf ediyorum bebeğim.
Hayatımdaki Bütün itirafların tek Adısın, Seni Seviyorum Sen benim öbür yarımsın..
Hayatıma itiraf ettim senin sonunda yeniden başlıyor hayat benim için sana, seni seviyorum birtanem.
itiraflar içinde savaş veriyorum kendimle kalbim bağır adını diyor duysun herkez korkularım karşılık alamazsın boş ver diyor ama itiraf etmek istiyorum seni sevdiğimi
Karablık Dünyama Bir ışık Olucağını Biliyorum Bu Yüzden itiraf ediyorum seni seviyorum.
sen hayatımın başladığı ve karablıkların son bulacağı bir yaşamsın benim için itiraf edersem benimle gelirmisin?
Yerim senin yanın bunu anladım sensiz ben anlamsızım şarkılarda farkına vardım itiraf etmek istiyorum sana olan sevgimi..
belki yanlış belki doğru duygular var içimde belki yalan belki heves duyuyorum belkide sana aşık oluyorum itiraf ediyorum..
Sana itiraf Mesajları Atmak istiyorum özgürce Korkmadan Sana Seni nekadar Sevdiğimi itiraf etmek istiyorum hiç bir etki altında kalmadan seviyorum seni inan bu mesajlarıma.
2. iLkbaharı Yaşıcam Sayende Buz Tutan Kalbim yeniden Ericek Bu Acı hayat içinde Sadece itiraf etmek istiyorum seninle hayata dönmek istiyorum seni seviyorum.
kalbim artık saklıyamıyor sana olan sevgimi artık bedenime sığmayacak kadar büyüdü sana olan sevgim itiraf ediyorum seni senden daha çok seviyorum.
severek katlanırım her derde yeterki sen üzülme, sen benden habersiz gitsende ben seviyorum seni delice itiraf etmek istiyorum günü gelince..
bir okyanusun en derin maviliğinde kayboluyorum seni görünce, kualklarım duymaz oluyor kalbim daha hızlı atıyor ve duygularım isyan ediyor itiraf ediyor sana olan sevdamı..
Ne Dersen De Sevdim Seni Birkere, Hayır Dersen Eyvallah Derim giderim Evet Dersen helalimsin Derim ölümüne Severim Birtanem..
1 Söz bekliyorum Senden bir ışık bekliyorum gözlerinden bir mesaj bekliyorum kalbinden ellerine akan kelimeleri okumak istiyorum itiraf ediyorum seni seviyorum.
Çok Düşündüm Seni Çok Düşündüm geleceğimizi belkide Söylemediklerimden Sen Belkide Duygularımın Kalbime Yansıyan Yüzüydün Sen, Ne OLursan oL Ama Bu Kalp Senin için Atıyor itiraf ediyorum Sevgililim..
Gizli bir hayranlıktı Bendeki Sana, Gizli Bir Sevgiye Dönüştü o Sihirli Bakışınla Şimdi Aşığım Söz geçiremiyorum Duygularıma itiraf etmek istiyorum Seni Seviyorum.
iLk Görüşte Aşık Oldum Sana Sakladım içimde Söyleyemedim Sana Seni Seviyorum Ama itiraf edemiyorum Sana Korkuyorum Karşılıksız Kalmaktan Sevgilim
Seni Seviyorum itirqaf etmek istiyorum sana olan sevgimi fakat söyliyemiyorum korkuyorum ama herşeye rağmen bu korkuyla seni daha çok seviyorum.
Yalnız Değilim Bu Odada, Hayalin var Yanımda Hayaline Bakarak geçiriyorum gecelerimi Seni Diliyorum ALLAH tan Bu Küçük kalbime ve itiraf ediyorum Seni çok Seviyorum.
hayal meyal yaşadım aşkları yarım kalan bir nokta oldum hep acılı dertlerimle, seni görünce anladım yaşamanın kıymetini içimde sana karşı çığ gibi büyüyen bir sevgi hadi yaşat beni, seviyorum seni.

#2750

 
© 2015
AŞK