Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

İtiraf Sözleri

Kısa itiraf sözleri 2014 komik sayfası -
Aklımdan Gitmiyorsun inanki, Yaşarken Düşündürüyorsun gece gündüz beni itiraf etmek istiyorum içimdeki sevgiyi utanıyorum korkuyorum karşılık alamam belki
Titresede yüreğim itiraf edeceğim Seni nekadar çok Sevdiğimi Dağlara taşlara Söylüyeceğim Artık Zamanı Geldi Seni nekadar Sevdiğimi herkez Bilsin Benim Gizli Aşkım..
Seni Sevmek Zor Olsada içimde besledim Sevgini Sana Küçük Bir dünya Kurdum Haberin yok Ama Sen içimde Bir Ateş Oldun Yakıyorsun Bedenimi Birtanem, Sana itiraflarım Var Sevgi Sözlerim Var Senin için beslediğim Bir Aşk var içimde.
Rüzgar Gibi Girdin Birden hayatıma Ne olduğunu Anlamadım Aşık Oldum Sana Bir Anda itiraf ediyorum Gözlerimi Aldın Kimseleri Göremiyorum Prensesim...
Seninle ilk konuştuğumuz gün kulaklarımdan sesin gitmedi gözlerimde gözlerinin rengi kaldı aklımda hayalin boş odamda sesin çınladı saatlerce itiraf etmem gerekiyor ben sana aşık oldum bebeğim..
Senden Vazgeçmem Mümkün değil Asla! Bu kalp Sana Kapıldı Birkere, Sensiz Atmaz Bu Kalp Bunu yaz Bir yere, itiraf ediyorum Artık Zamanı geldi Sana ben Vuruldum Sende Kaldı Aklım...
Gecenin Koynunda Düşünüyorum Sadece Seni, Gülüşün Bakışın Uykusuz Gecelerimin tek Sahibi, itiraf etmek istiyorum geceye Seni, Seni nekadar Sevdiğimi..
Korkuyla titresede yüreğim Kaybetmicem Seni Eminim! Sana Kapıldı Kalbim Alamam Geri, itiraf etmek istiyorum Herkeze Seni Nekadar Sevdiğimi..
Canımı Aldın Gözlerinle Söyleyemedim Çekindim, Gülüşünle Aklımı Aldın Düşünemedim Sende kaldı Aklım, Bir Sözünle Kendimi Unuttum, Ama Bir Seni Unutmadım, Şimdi haykırmak itiraf etmek istiyorum Seni, herkez Bilsin içimdeki yerini..
Bir gülüşünle hayatımı çektin kendine, seni her gördüğümde kalbimi tuttum elimle, artık dayanamıyorum ne dersen de itiraf ediyorum! sevdan içimde büyüdü artık sensiz olmaz bu kalp bunu biL artık!
Yaşayan bir ölü gibiydim sensiz, hayatıma girdin ve yeniden canlandırdın hayallerimi ümitlerimi geleceğimi, artık itiraf zamanı geldi seni kitaplarda, defterlerde, şiirlerde, müziklerde Değil Seni Kendim yaşamak istiyorum ben Seni SEViYoRuMmMM...
esrarengiz gözlerin vurdu ilk beni, sonra sözlerin kalbimde büyük bir yer edindi, adını yazdım kalbime yüzünü çizdim gözlerime, itiraf ediyorum sensin benim ilk ve son göreceğim insan bebeğim..
Sana neler yazsam Neler çizsem Az gelir Artık Seni kalemlerele Yazmak istemiyorum habersizce Boş Sayfalara Duvarlara, Artık Seni içimden Haykırmak geLiyor En kalabalık Sokaklarda Seni Seviyorum ne Olur Anla!!!
Ceviz kabuğunu Doldurmayan Bir Hayat Hikayesiydi Benim yaşantım, Sen girdin hayatıma Ne En Ağır ROmanlar Nede Aşk Destanları kaldı SevgimiN Yanında, Hepsini Bıraktım Seninle Geride Sen Bir efsane Oldun içimde Sen Kalbimi imrendiren Bir tutku Oldun bende Bebeğim..
Seni Sevdiğimi itiraf Etmek istiyorum Sözlerimle utanıyorum Karşına çıkmaya, Sana Aşık Olduğumu itiraf etmek istiyorum mesajlarımla Korkuyorum, Seni Çok Seviyorum Ama Anlatamıyorum
Sevgimin önüne Ne Dağ Durur Ne Zorluk kalır ben Seni Delikanlıca Sevdim Ama itirafların arkasına Saklandım itiraf etmek istesemde Aslan gibi yüreğim yanında Kedi gibi Oluyor Utanıyorum Ama Seni Çok Seviyorum Bunu Bilmeni istiyorum.
içime bir duygu saklıyamıyorum artık her aklıma geldiğinde haykırmak istiyorum dünyaya Seni nekadar Çok Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Sana bebeğim..
Saklıyamıyorum Artık herkez Anlıyorum halimi, Seni Gördüğümde içimdeki Çocuk Seviniyor Seninle Mutlu oluyorum ve Seninle Gülüyorum Hayata itiraf Ediyorum Seni Çok Seviyorum.
Yaşamak için geldik Dünyaya Sevmek için kalp Taşıyoruz Vücudumuzda Ama Söyleyemiyorum Sana Nekadar Çok Sevdiğimi itiraf etmek istiyorum Seni Sevdigimi Ama Kendime güvenemiyorum Aşkım..
Seni Görünce Değişiyor Hayatım Seninle renkLeniyor renksiz Hayatım Seninle Karşılaşınca o an gözümden gitmiyor inan bana itiraf ediyorum Seni Çok Seviyorum.
yaşanması lazım Güzel Anıların Hayal Kırıklığı Olmadan Gitmek Lazım birlikte Acımasız Yoldan, Sen Benim iLk Göz Ağrımsın itiraf Ediyorum Sen benim Diğer Yarımsın..
Sana ben Deliler gibi Aşığım Sana Söylüyemiyorum Ama Sende Görüyorsun gözümdeki Aşkın Ateşini Sana besliyorum içimdeki Sevdayı itiraf etmek Haykırmak isitoyurm Seni nekadar Sevdiğimi...
Kolay değil benim için sana açılmak anlatamıyorum sana içimdeki sevdayı itiraf etmek istiyorum sana aşık olmanın verdiği mutluluğu ama seni görünce kitleniyorum anlatamıyorum sevdiğim.

#2699

 
© 2015
AŞK