Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

Kin Mesajları Sözleri

Kin mesajları 2014 kin sözleri kısa sayfası -
Yaramı Artık Kimse Düzeltemez, iyileşmez içimdeki Sancılar beni Bırakıp Gittin Kinim Sadece Sana git artık dokunma bana..
savurdun kalbimi hiç düşünmeden attın beni bir köşeye vurdun kalbime acıları herzamnaki gibi ağlayan ben mutlu olan sensin bu kin bitmez bende artık beddualarım seninle..
parça parça kalbim gözlerim hayata bakmıyor sözlerim beni yaşatmıyor artık içimde sadece sana karşı kin ve nefret var yaşamıyorum sayende..
Hüzünlü Bir Hayatın Son Noktasıyım Sadece Bir Duygu Kaldı içimde Oda Kin Ve nefret Hiç Bitmeyecek yaşadığın Sürece..
OLmayacak bir Aşkı Büyüttüm içimde Harcadım Zamanı Seninle Değersizce şimdi içimde koca bir nefret ve kin var sadece senin için büyüyor içimde..
Nefes Aldığım Sürece Kin'im Sana Olucak unutma Nefretim Büyüdükçe Vicdanın Ağlayacak ozaman anlarsın beni belkide..
takatim kalamdı nefret ediyorum hayattan yaşama hevesim söndü kin duyuyorum yalanlara sevemiyorum artık mutlu olamıyorum ağlıyorum ve ağladıkça sana kin duyuyorum..
Kalbim Attığı Sürece Nefretim Seninle..
Canımı Aldın yetmedimi? yaşayan bir ölü Oldum Sayende Nefretimle büyütüyorum içimdeki seni kin ile besliyorum adını zaman gelince sende anlayacaksın içimdeki duyguları!!!
Ayrılan bir besteyim hayattan, ne müzik çalıyor artık ne mutluluk kokusu var hayatımda sadece nefret ve yalan varmış seninle öğrendin sonunda..
Yalan Herşey seninle Yalan, Nefret ettim Sayende Bu Hayattan, Sen Sadece Nefretimsin Benim içimdeki güzel duyguların katilisin...
Geleceğe Mutlulukla Bakarken Şimdi Nefretle Bakıyorum Sayende Bunlar Snein Eserin gülebilirsin özgürce her güldüğünde nefretim büyüyecek öfken yanında olucak asla unutma..
Boş Bir Odanın içinde bıraktın beni kaderimle Sende git nefretim seninle.
Nefret Ediyorum Artık hayattan Kin Duydum Duygularına Bırak beni Hayatımla Başbaşa Hayatın Kin öfke Doldu Sana Git Yanımdan Bulaşma Bana..
Seni Seven Ellerim şimdi Nefretle istemiyor Seni hayal edince ellerim üşüyor Nefretim büyüyor sana Nefret ediyorum Senden Kin Duduyorum Sana!!!
Seni hayata Değil Nefretimle Başbaşa Bırakıyorum Kin Duduyorum Artık Aşkının yerinde Bir kin Var Onu besliyorum içimde.!!!
Sen benim Dostumdun Canımdın Sen Benim Duygularımı Emanet ettiğim Arkadaşımdın Ya Şimdi? Nefret ediyorum Senden Dostumdun Artık yalan Oldun Düşmanımsın kinlendim Sana..
yarım kaldı Hayatım Senden Sonra kin Duyuyorum Bu Dünyaya Bırak beni kendi başıma lanet Olsun Sana...
Artık Çıkış Yok hayatımda Nefret ediyorum ve usulca gidiyorum sadece sana kin dolu bir dünya bırakıyorum içimde...
beni Silebilirsin Ama Asla Anıları Silemezsin, Duygularını Kalbinden Atabilirsin Ama Sana Olan Kinimi Aslan Unutamıcaksın.

#2638

 
© 2015
AŞK