Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

Kısa Şarkı Mesajları

Kısa Şarkı Mesajları - Bu sayfamızda sizlere çok yeni ve değişik Kısa Şarkı Mesajları hazırlamaya çalıştık.. Sizinde burada olmayan farklı Kısa Şarkı Mesajınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz.. Buyrun Kısa Şarkı Mesajları:
Vur Hadi Bir Hamleyle Çek tetiği Yok OLan Kalp Ağrı Duyarmı hiç Kanarmı, Sensizlik öLümden bile zor her gün her gün ölmek gibi..
Ne Olursun Güzelim Sevsen beni yâr Deyipte Sinene Sarsan beni, Bir gün öLdürceksin En Sonunda Sen beni En Sonunda Sen Beni...
Döndün Gittin 1 Hoşcakal Demeden Şimdi Bakarım Ardından Yalnızım ben..
Sana Cesaret Vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Bir gün Pişman olup beni Ararsın Unutma Ben O Artık Eski ben Değilim..
Durur zaman durur dünya sevenlerin çıkmazında yaşananlar olur rüya her gecenin sabahında bir ay küser bir yıldız ben kalırım hep yalnız..
Bugünlerde Yine Benim Çılgınlığım üzerimde hiç bir şey umrumda değil sevdan büyüyor git gide ağlıyorum doyasıya çıldırıyor gözbebeklerim..
Yüzüm yere Turab Oldu işim gücüm harab oldu Sevdan bana şarap oldu Sen gideli sen gideli gitti aklım oldum deli off..
Vakit Tamam Seni ter Ediyorum bütün Alışkanlıklardan öteye, Yorumsuz Bir Hayatı Seçiyorum Doymadım inan Kanmadım Sevgiye...
Bak Yüzüne Dolmasın Gözlerin Sevdam Kurban Olurum Gözünden Akan Bir Damla yaşa Bu Gidişin Elbet Dönüşüde var Canım Sonuna Kadar Sabret
Hiç ummazdım doğdun son baharda hediye gibi geldin hoş geldin sihirlik değil ömürlük olsun dilerim bu defa bu son olsun..
Her Rüyada Şiir Gibi Gözlerin Beni yakar Küllerimi Savurur gece Gündüz uyanmadan beklerim emanettir kokun bir gülde durur..
fikrimin ince gülü kalbimin şen bülbülü, o gün ki gördüm seni yaktın ah yaktın beni..
Aydınlık dünyamı Karartmadan gel Simsiyah Saçımı Ağırtmadan geL, Şimdilik Güzelsin herşey Seninle, Seni Son 1 Defa görmem belkide yıldızlarda kayar Durmaz yerinde.
Aşk Var Kafanı Çevirde ve gör Gökyüzünü Bulutlar Beyaza Siyaha Bürünmüş bekliyor Kıyametmi Aşkmı Adı yüreğimde seni nereye koyayım?
uğurlar olsun uğurlar olsun hüzünlü bulutlar yoldaşım olsun bir keskin kalem bir kırık gözlük yürekli yiğitlere hatıram olsun..
Aşkınla Yandım Aşkınla yandım Yandımda yandımda Küllere Döndüm, Düşündüm Seni Senli Günleri Düşündüm Düşündüm Uykuya Daldım..
Zulum Taşıyla Kanatı verdi Başımı Felek Kahpesi Düşüncemden Senide çaldı Elinde hırsız Kellesi Gık Çıkarmaz dilden aciz sessiz sagopa dizisi vaktim gelir şimşek çakar kırılır dilimin kemiği..
iyi tanidinim iyiki varsın sen şu canımdaki bir cansın, eller değil ölüm ayırsın sen yaşadığım en güzel anımsın.
Al 1 de burdan yak Kapasitesi Meselesi Bak perde kapanmis Laklak başlar az sonra dedikodu kazanına kepçe olsan ne yazar çatlak!
Evlerinde Lambaları yanıyor Göz Göz Olmuş Ciğerlerim kanıyor, Beni Gören Deli olmuş Sanıyor ölürümde Ayrılamam Yar Senden..
Bilemezsin Neler gördüm ne Düğümler Çözdüm, Çok yoL Aldım Senden Sonra neler Aştı Gönlüm.
Anlamazsın yar Seni Seçti Bu Yürek Gök Yüzü Yıldız Oldu Yıldızlar Umut Dolu Ben yalnız çaresiz Bitik Sen Onla Aşka yenik..
Değmezsin Ağlamaya Bitip Tükenmiş ömür Herşeyimi Harcadım Uğruna Çok Aptalmış bu gönül..
Efkarlıyım başım Duman Sitemim var Ey Koca Çınar...
Bugün Yüreğim Buruk, Bugün Gözlerim Donuk Bir Acı Var içimde Kopkoyu Kaldı işimiz Zor yollar çetin ama aşklar büyük kim kime galip gelir bilinmez sonu kayıp..
Artık kendini yakan bir ateşim.Kendimize birbirimizden düşler yapamıyoruz.Şimdi boş duraklara yaslanıyorum..Oysa gel desen ; gelicektim..
 Gönlümde uyu biraz..
 Denize bakmayı bilmeyenler, birgün mutlaka boğulur.
 Çok güvendiğin birgün gelir ve sallar ellerini..
 Bu aşk fazLa sana !*
 Yokluğum varLığım bir , , Dünüm yoK yarınım SıR .!
 Bul beni , kayıp bu can..
 Metin ol ; yağmur yağsa benim kafama düşer kor ..
 Adım söyLedikLeRime kefiL !.
 Anladım ; yaLan doLanmış , , Herkes , herşey aynı...
 Gözümde bir damla yaşsın.
 Sustukların büyür içinde......
 Hani bi kere düşmüştüm ya, parçalanmıştı yüreğim..
 > Kenar süsü oldum hayatında , yani olmasam da olurdu..
 Hastalık hastası oldum senin yüzünden..
 İnadına seveceksin..Bir gün sende konacaksın mutluluğun kanadına..
 Aşkım aşkım diye ağlayacaksın, , sesini duyan yok ki anlayacaksın .Sen gittin şimdi sıra bende..
 Bugün içimde var bir şarkı ; adı oldu yalnızlık

#2947

 
© 2015
AŞK