Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

En Güzel Kısa Sözler

*Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

*Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bilki senin için yanan kalbimdir.

*Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.

*Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

*Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

*İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

*Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

*Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan . Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni . Taa ki beni sende bulana kadar.

*Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

*Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk varya seni bana anlatır..

*Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman...

*Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde . Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken, sensiz olmak...

*Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.

göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

*Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek . Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

*Yağmur vuruyorsa pencerene, Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken , Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..

*Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara . Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

*Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

#1213

 
© 2015 - 2021
AŞK