Sevgi Sitesi

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Tüm
İçeriklerimiz

Sevgililer Günü Sözleri

Gelecekse beklenen, beklemek guzeldir. Ozleyecekse ozlenen, ozlemek guzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat herşeye bedeldir..

Dunyanin en guzel ritmi,

Onun : senin icin carpan kalbidir. Bob Marley

Kış geldi sevgilim..

Yuregini, yüreğime koy da uşumesin "AŞK"ımız....

Evet kabul ediyorum seni sevmek gibi buyuk bir işe kalkiştim..Ama Sende inkar Etme sana en cok ben yakiştim .

Bir geceyi bitirdim seni duşunmekle... Bir gunu daha bitirdim seni beklemekle! Bir saatim daha gecti seni ozlemekle... Ama bir saniyeyi daha kacirmadim seni sevmekle...

Sana gelirken hep ellerim ceplerimde gelirdim,

olur da aşkimin elleri uşumuştur. Avuclarimda isitirim diyerekten . Atilla Ilhan

Annesinden dayak yedigi halde, yine,

"Anne" diye aglayan bir cocuktur aşk... Cemal Sureya

Dudagini yanaştir dudagima,

Soran olursa agzinin payini verdim dersin!

Bu kadar kolay sevmezdim aslinda. Guluşune denk geldim.

Bi şehir ol mesela istanbul gibi de ki ; bogazim kuruyana kadar sevecegim seni ... Ve Lâl olsun dilim, Sen'den başka isimleri anarsam eger..

Gozlerin nehir kirpiklerin kopru olsa, ben uzerinden gecerken ipler kopsa ve duştugum yer dudaklarin olsa. Sevgililer gunu bir opucuk borclusun bana..

Sevgililer gunu aşk sozcukleri ile sevgilinizi buyuleyin.

Sana dijital bir gul yolluyorum, cunku uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gercegini, gozlerinin icine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak..Sevgililer gunumuz kutlu olsun

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yaşamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim... Sevgililer gunumuz kutlu olsun.

Kalbimdeki aşka, dudaklarimdaki guluşe, akan gozyaşlarima, yalnizca sen layiksin... Cunku benim icin cok ozelsin aşkım...

Gozlerin nehir,

Kirpiklerin kopru olsa,

Ben uzerinden gecerken ipler kopsa,

ve duştugum yer dudaklarin olsa,

Sevgililer Gununde bir opucuk borclusun bana...

Uykudan uyaninca insani uyandigina pişman eden,

Geri donmek isteyip de donemeyince caresizlikten delirten,

Hayatta bir defa gorulebilen harika bir ruyasin!

Seni cok seviyorum.

Sacak altina siginmiş gocmen kuşun kar tanecikleri arasinda duşen beyaz tuyunu de gorebilmek..Işte sevmek.....Sunay Akin

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum. Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

14 şubat sevgililer günü mesajları şiirleri sözleri

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

#1684

 
© 2015 - 2021
AŞK